Смішарики українською мовою

 

Мультфільм Смішарики вийшов на екрани в 2012 році і на даний час буде один з кращих сучасних вітчизняних анімаційних мультсеріалів. Мультфільм став ще яскравіший і цікавіший за рахунок використання технології 3D та української мови.

Також варто відзначити збільшення тривалості кожної серії до одинадцяти хвилин, завдяки чому у творців з'явилася можливість радувати глядачів більш закрученими інтригами і непередбачуваними сюжетними лініями.

 

 

 

Як і раніше, серед смішариків не буде жодного негативного персонажа, а до вже до улюбених і рідних Їжачка і Кроша, Нюші і Бараша, Копатича і Кар-Карича, Піна і Совуньї примикає ще один дивовижний персонаж - Степанида (або просто Панда) .

 

Нові серії мультфільму Смішарки українською мовою ще більше насичені цікавою і корисною інформацією. Так, юні глядачі дізнаються звідки береться електроенергія, як необхідно поводитися на залізниці, як навчитися кататися на лижах, що таке мода та іншого. А напередодні Нового Року улюблені герої допоможуть розібратися в принципах роботи феєрверків, розгадати деякі фокуси ілюзіоністів і помандрує разом з глядачами в часі. Іншими словами, нудно не буде нікому!
Дивіться Смішарики всі серії підряд українською мовою в хорошій якості на нашому сайті!