"Смешарики" дивитися онлайн сезон 2011

 

Смешарики - один з перших російських мультсеріалів нового часу. Ідея авторів оригінальна. Його персонажі - тварини, представлені у формі кульок, але при цьому кожен герой індивідуальний і пізнаваний. Герої є представниками різних вікових категорій: підлітки, дорослі, літні. Смішні імена відразу дають зрозуміти хто є хто - Їжачок, Бараш, Лосяш, Кар Карич, Савунья, Копатич та інші. Всі вони трохи дивні, з примхами, але ніхто не викликає відрази. У мультфільмі немає негативних героїв. Незвичайні тваринки підтримують один одного в різних ситуаціях, нагадуючи глядачам, що ж таке справжня дружба.

 

Це не просто розважальний серіал, як безліч інших , він також носить пізнавальний і виховний характер. Його цікаво дивитися і дітям, і дорослим. У кожному сезоні вирішуються різні глобальні питання, різні проблеми. Смішарики здивують і порадують своїми незвичайними рішеннями, своєю, здавалося б, не логічною логікою.
Мультсеріал "Смешарики" можна дивитися дітям з самого раннього віку онлайн, причому безкоштовно. Дивіться "Смешарики" всі серії сезону 2011 року. Задоволення гарантоване і Вам, і вашій дитині.

 

Список серій мультфільму "Смешарики" Сезон 2011:
Ревіти так ревіти
Перевірка ( квантограббер ) 1
Перевірка ( квантограббер ) 2
Місце в історії ( Алея )
Жмурки і ангели
Чужі голоси
На пам'ять
Найдовша ніч
Близько до серця
Профілактика
Холодна війна
Проект Африка
Невидимка
Австралія
Сніданок з 6 букв
Чистий спорт
Молочне парі
Рецепт щастя
Як це було
Сувенір
Шахи
Парашут

З новим хрум 1
Хрум
З новим хрум 2