Смешарики дивитися онлайн сезон 2010

 

Що люблять діти так само сильно як цукерки та іграшки? Звичайно ж, мультфільми! Адже це шалено весело і цікаво. Подивитися хороший мультфільм не відмовиться і дорослий. Однак, вибираючи мультик для дитини, важливо враховувати, щоб він був не тільки барвистим і яскравим, але і ніс у собі дидактичну функцію. Мультик повинен вчити малюка виходити зі складних ситуацій, показувати на доступних прикладах, як добре поступати, а як погано, які якості позитивні, а які не дуже.

 

Саме таким є російський мультсеріал "Смешарики". Цей мультфільм дуже подобається діткам, так як він неймовірно добрий і позитивний. Найважливіше те, що цей мультик вітчизняного виробництва, а значить, адаптований під російського та українського глядача, на відміну від зарубіжних мультиків. Хоча, слід зазначити, що Смешарики популярні не тільки в Росії, але в інших країнах (Німеччина , Італія тощо).

Завдяки інтернет мультфільм можна дивитися онлайн. Потрібно лише зайти на сайт і вибрати потрібні серії, наприклад , сезон 2010.

 

Смешарики - це милі круглі істоти, які живуть в особливому вигаданому світі. Кожен персонаж має свою історію і характер. Всі смішарики круглі , і їх легко намалювати навіть малюкові.

 

Список серій мультфільму Смешарики Сезон 2010 :
Тренер
Хокей. частина 1
Хокей. частина 2
Музотерапія
Пан оформлювач
О, вдячна!
Кілька дрібниць на тлі природи
Ерудит
Чорно-біле кіно
Щедре небо
Теорія відносності
Туризм
Хто смикає за ниточкі?
Сонячний зайчик
Ти - є
Сила волі
Монголи
Медіум
Психолог
Бібліотека
Парне макраме
Місячний заєць - чатина 1
Місячний заєць - чатина 1
Няньки
Мультики
Що принеси вітер?