Смішарики дивитися онлайн сезон 2008

 

Смешарики - найуспішніший російський мультиплікаційний фільм пострадянського періоду, який набув великої популярності не тільки в Російській Федерації та країнах СНД, а й за кордоном - він виходить на телебаченні в Сполучених Штатах, Італії, Великобританії, Японії, Франції та інших. Крім того, смішариків можна дивитися онлайн в мережі інтернет на нашому сайті.

 

Мультфільм оповідає про життя та пригоди кількох вигаданих героях, що живуть у казковому світі. Зовнішній вигляд персонажів має особливу округлу форму, що підкреслює їх позитивність, зрозумілу навіть найменшим глядачам.

 

На даний момент відбувся показ одинадцяти сезонів смішариків, і в розробці знаходиться дванадцятий. Стандартна серія мультфільму триває шість з половиною хвилин, але сезон 2008 завершується потрійною серією "Ефект бабусі".

 

Мультфільм рекомендований до показу в дитячих навчальних закладах. Практично кожен випуск будується на якійсь проблемі, яку герої успішно рішають. За зовнішньою простотою сюжету, найчастіше, криються цілком серйозні філософські теми, зрозумілі дітям. Мультфільм користується популярністю і у дорослих, так як, нерідко, має явний або прихований соціальний підтекст.

Список серій мультфільму Смішарики Сезон 2008:
Сенс життя
Счастьемет
Лабіринт
Навіщо потрібні друзі
Кімната сміху
Новорічна пошта
Самооборона без супротивника
Саме головне
Загублені вибачення
Право на самотність
Не може бути
1 квітня
Колискова для Їжачка
Без нікого
Червоний день календаря
Забути все
Ігра
Марафонець
Наш олімпійський чемпіон
Коментатор
Кінець світу
Добро, зло і дівчатка
Кінець світу
Вишневий сад
Кімната страху
Театр
Еліксир молодості
Ефект бабусі. Частина 1
Ефект бабусі. Частина 2
Ефект бабусі. Частина 3