Смішарики дивитися онлайн сезон 2004

 

Полюбився мультиплікаційний серіал для всієї родини, який завоював популярність як серед дітей, так і серед дорослих. Створено мультсеріал було в рамках руху «Світ без насильства».

З першого погляду серіал "Смішарики" здається простим, нехитрим і дитячим мультфільмом. Але після перегляду декількох серій, розумієш що ситуації в які потрапляють головні герої схожі з життєвими. Форма промальовування героїв з круглими формами, не дарма була обрана, оскільки саме такі форми асоціюється у дітей і дорослих з добротою. У кожного Смішарики є своя життєва історія, свій характер, свої особливості, і за цим цікаво спостерігати. Відсутність негативних персонажів робить мультфільм, ще добрішим і світлішим . У кожної проблемної ситуації, в які потрапляють Смішарики є свій сенс, який вчить дитину чомусь новому і правильному. Світ в якому живуть головні герої, повністю позбавлений якигось неприємних звуків, похмурих тонів, там тільки гармонія і краса. Дивитися онлайн всі серії підряд Смішарики можна на нашому сайті smishariki.com.ua.

 

Сезон 2004 - це перший сезон з життя головних героїв, вони ростуть, змінюються, вирішують для себе якісь складні завдання, і знову потрапляють в різні проблемні ситуації. "Смішарики" серіал підходить для абсолютно будь-якій аудиторії глядачів, кожен у ньому може знайти себе, і піти від проблем занурившись в красивий і казковий світ.

Список серій мультфільму Смішарики Сезон 2004:
Лавка
Принц для Нюши
Куди йде Старий рік?
Фанерне сонце
Енергія хропіння
Залізна няня
Подарунок долі
Хто перший?
Некультурний
Забута історія
Телеграф
Як зібрати друзів по-швидкому
Рояль
Лілі
Колекція
Біографія парасольки
Ля
Шлях в пристойне суспільство
День народження Нюши
Гольф
Польоти уві сні і наяву
Подія століття
Як стати зіркою
Нові зуби Кроша
Баласт
Рецепт гарного відпочинку
Водні процедури
Краса
Остання веселка
Великі перегони
Магнетизм
Таємне товариство