Смішарики. Початок

Смішарики - забавні і казкові персонажі короткометражних серій подорослішали і стали героями повнометражного анімаційного фільму "Смішарики. Початок". Творці мультфільму спробували відповісти на питання: чи існує щось на світлі, що могло б змусити нешкідливих Смішариків назавжди покинути свою батьківщину, подолати океан і опинитися в зовсім іншій реальності? Таким, на думку творців фільму, може бути хіба що жага справедливості і щирий намір врятувати весь інший світ.
Але в новому середовищі проживання «провінційних» героїв зустрічає непривітна атмосфера величезного мегаполісу, в якому живуть мільйони Смішариків, а замість маленьких звичних будиночків підносяться гігантські хмарочоси. А що вже говорити про небезпечний швидкохідний транспорт і літаючі об'єкти, а також про суперлиходія, якого неодмінно треба зупинити?

Виявляється, в цьому новому світі, повному загроз і пригод, все «по-дорослому» і зовсім не так, як здавалося Смішарики на батьківщині при перегляді телевізора. Довірившись мерехтінню блакитного екрану, вони взяли все, що відбувається за чисту монету. Але, як з'ясується пізніше, в тому іншому реальному світі все набагато складніше. Смішарики будуть дивувати і дивуватися, шокувати, але головне, що в новому світі вони зустрінуть нових друзів, з якими долати всі складнощі набагато простіше.
У цього російського мультфільму хвацько закручений сюжет, який не поступається кращим анімаційним стрічкам в світі, якісна промальовування персонажів, чудовий музичний супровід, неабиякий гумор і талановиті пародії на все наше життя і її відображення в багатьох сучасних кінострічках... Мультфільм, поза всякими сумнівами, сподобається як дитячій, так і дорослій аудиторії, а його перегляд занурить дорослого глядача в призабутий світ дитинства, безтурботних веселощів і доброти.