"Смішарики: Пін-код 2" нові серії 2015-2016 років

Дивіться нові серії 2015-2016 років мультсеріалу «Смішарики: Пін-код 2» з нами онлайн в хорошій якості. Цей цікавий мультик, крім того, що має веселий характер, який дуже подобається дітворі, несе із собою і ідею, яка зможе підвищувати і зацікавлювати дітей до творчості.

 

Мультфільм «Пін-код» це свого роду збори творчого молодого покоління від 4 до 14 років, які мають талант і бажання створювати своїх персонажів, і відразу ж робити з них мультгероїв.

 

Другою метою цього проекту є формування у дітей бажання, про який вони не здогадувалися раніше - до винаходів і творчості. Адже багато юних обдарувань, які мають дуже великі здібності до науки і творчості, до різного роду винаходів навіть не здогадуються, що їм таке подобається і де це можна реалізувати з користю. І ці таланти потрібно реалізовувати якомога раніше, поки стереотипи і система товариства не нав'язала молодому поколінню ті професії і заняття, якими потрібно ніби то займатися, а не до яких у дитини талант і бажання.
Адже кожен винахід дітей може стати для них навіть заробітком, кожен з маленьких талантів може створити товар нового часу, на який знайдуться свої покупці. Однією з умов співпраці з проектом «Пін-код» є те, що діти повинні робити свої винаходи, виходячи з проблем і потреб сучасного суспільства. Цікавого і повчального перегляду мультсеріал на «Смішарики: Пін-код 2».