Смішарики Пін-код - дивитися всі серії підряд онлайн

Смішарики вже кілька років підкорюють російські та українські телеканали, залишаючи на обличчях маленьких глядачів тільки посмішку. Кролик Крош і Їжачок головні герої серіалу, готові відправитися в забавне подорож і подарувати масу емоцій вам і вашій дитині. Їжачок скромний недотепа, який завжди потрапляє в незручні ситуації, а Крош забувши про сором'язливості свого кращого друга з лишком пускається у веселі пригоди і екстремальні походи. Цей мультфільм розкриває безліч тем, над якими варто задуматися не тільки дітям, а й дорослим. Показує, як потрібно любити своїх близьких, піклуватися про екологію, дорожити справжньою дружбою та безліч інших цікавих тем.

 

Відмінна графіка і яскраве промальовування текстур роблять смішарики цікавим, і незабутнім мультфільмом. Невелика розважальна історія об'єднує дев'ять кумедних персонажів разом, влаштовуючи чарівне уявлення. Проект був запущений ще в далекому 2004 році, і до цих пір радує нас захоплюючими розповідями і повчальними історіями.
У нас на сайті ви можете дивитися онлайн мультфільм Смішарики Пін-код - цей проект, метою якого є формування інтересу до винахідництва, технічної творчості та науки у дітей від 4 до 14 років.


Список серій мультфільму Смішарики Пін-код:
Чому?
Принцеса в пошуку
Наноняні
Метатиква
ДНК
Готель у веселого альпініста
Ураган на спір
Силует на снігу
Жага швидкості
Вони можуть обійтися і без нас
Енцелад, вода і життя
Пін-піщинка
Сонячний бриз
Хранителька
Горщик, що не вари!
Електробитва
Дуже велика штука
Паралельний світ
Переломний момент
Надпровідність
Мильна опера на всі часи
У ведмедя на розумі
Випробування
Щеплення від Кроша 1
Щеплення від Кроша 2
Світлосила мистецтва
Казка для Бібі
Комарілья
Бортовий щоденник
Рефлексія
У найкращому вигляді
Супербактерія
Суперстірка
Секрет досконалості