Смешарики 38 серія дивитися онлайн - Грай, Гармонія!

В один прекрасний літній день Бараш вирішив написати свій «шедевр». Герой прийнявся виносити зі свого будиночка на вулицю стіл, стілець і письмове приладдя. Розташувавшись під деревом, Бараш приступив до роботи, але його постійно що - то відволікало, він ніяк не міг зосередитися. Барашу не вистачало натхнення і гармонії. І ось, як тільки у героя початось щось виходити, в нього потрапили футбольним м'ячем. Це Крош і Їжачок грали на сусідній галявинці, і випадково зачепили його.

Прийшовши в себе, Бараш став переживати, що у нього так і не вийшло написати свій шедевр із-за м'яча героїв. Щоб створити шедевр необхідна гармонія - особлива обстановка, яка сприяє успішній діяльності. Ось тільки Крош і Їжачок ніяк не могли цього зрозуміти. Крош вирішив довести Барашу, що все як було, так і залишилося. Кролик вирішив відновити картину подій, що відбуваються. Далі ми дізнаємося, чи знайде Бараш свій гармонійний настрій, щоб написати чудовий вірш.

 

Стан Копатича залишався критичним, жодна процедура не чинила на нього позитивного впливу. Герої дуже перелякалися за свого друга. Кар-Карич вирішив випробувати останній спосіб приведення Копитача в почуття - він облив його відром води. І ось ведмідь прийшов до тями. Совунья полегшено видихнула, радіючи з того, що вони встигли. Герої зрозуміли, що Копатич знову об'ївся медом. Його біда полягала в тому, що він не міг зупинитися, коли пробує його. Далі ми дізнаємося, як наші герої допоможуть другу впоратися із залежністю від меду.

 

 

Смешарики 36 серія - Живий годинник

Смешарики 37 серія - Це солодке слово «мед»

Смешарики 39 серія дивитися онлайн - Талісман

Смешарики 40 серія дивитися онлайн - Страшилка для Нюші