Смешарики 19 серія - День народження Нюші

"Смешарики" - День народження Нюши захоплююча і весела серія дивного мультфільму. Настав день народження Нюші, всі друзі зберуться сьогодні у неї і подарують їй чудові подарунки. Крош перерив все, що має і нарешті знайшов відповідний подарунок. Разом з ним він швидко побіг до Їжачка, який планував подарувати Нюше кактуса, але ніяк не міг визначитися, якого саме, тому, що вони всі були для нього дуже цінними. Тоді зайчик запитав, а де він їх взяв, Їжачок сказав, що в пустелі і саме туди друзі вирушили за подарунком для подруги.


У пустелі вони спочатку побачили гігантського кактуса, а дійшовши до нього, зрозуміли, що він на подарунок не підходить. Друзі побігли до другого, який також їм не сподобався. Кактусів була дуже багато і вони розгубилися, якого ж вибрати, а після деякого часу все ж зуміли визначитися зі своїм вибором.
Крош і Їжачок почали повертатися, але виявили, що ходять по колу, а отже, заблукали. Весь день вони намагалися відшукати дорогу назад під палючим сонцем, але всі їх спроби були безрезультатними, до того ж Їжачок потрапив в сипучі піски!


Підтримайте наших позитивних героїв, подивившись онлайн чудову історію "Смешарики" - День народження Нюши, і дізнайтеся як їм вдасться знайти вірний шлях і чи встигнуть вони на день народження до Нюші?

 

 

 

Смішарики 17 серія - Ля

Смішарики 18 серія - Шлях в пристойне суспільство

Смішарики 20 серія - Гольф

Смішарики 21 серія - Польоти у сні