"Смешарики" 87 серія - Під замком

Смешарики дружно і злагоджено споруджували бочку для Копатича. Пін займався монтажними та зварювальними роботами, Лосяш - відповідальний за всі розрахунки, а інші герої - надавали допомогу відповідно до своїх можливостей. Копатич з ганку спостерігав за роботою своїх товаришів. Пін і Кар-Карич вирішили випробувати ємність. Герої підтягнули водяний шланг і відкрили воду. В цей самий час Лосяш закінчив розрахунки по визначенню ємності бочки. Отриманого обсягу було цілком достатньо для поливання городу Копатича. Герої на стільки розчулився, що трохи просльозився.

 

Копатич був дуже вдячний свої друзям, адже вони надали йому велику допомогу в переддень поливального сезону. Мирний настрій Копатича і Лосяша порушив вигук Кар-Карича, який знайшов невеликий отвір, з якого витікала вода...

 

Герої збиралися трохи підкріпитися. Зовсім випадково, але кришка від бочки зачинилася і смішарики виявилися замкнені всередині бочки. У них була одна надія, що друзі скоро помітять їх пропажу і витягнуть їх назовні. Далі ми дізнаємося, як довго смішарики просидять в бочці, і хто допоможе їм вибратися.

 

 

 

Смешарики 85 серія - Її звали Нюша

Смешарики 86 серія -Їжачок в Тумані

Смешарики 88 серія - Лінії долі

Смешарики 89 серія - Трюфель