Совунья
совунья

День Народження - 15 вересня. Улюблений напій - суничний чай. За знаком зодіаку - діва.
Совунья - дисциплінована, відповідальна і трохи педантична. Завжди чітко слідує своїм інструкціям і приписам, ніколи не спізнюється, домагається щоб і інші Смішарики дотримувалися циї правил.

 

Любить організовувати спортивні заходи, ну наприклад, ранкову зарядку. Наша мудра сова простежить, щоб брали участь всі, навіть Кар- Карич.
Її девіз - "Даєш здоровий і веселий спосіб життя!"

 

Щедра на поради, готова простягнути руку допомоги кожному, хто її потребує. Совунья спостережлива і схильна до аналізу, тому замість того, щоб витрачати час на марні емоції, вона постарається знайти вихід зі сформованої ситуації. Знає відповідь на будь-яке питання. Її мудрість визначається не тільки її характером і віком, але і цінною книжкою рецептів (про це дивись у серії "Рецепти"). Останній запис - "Як правильно відпочивати"!

 

Наша спортсменка, справжній професійний кухар. І нехай вона іноді може блюдо пересолити або разом з пельменями варити праску, все одно її кулінарні витвори - смакота! І з цим згодні всі Смішарики! Але все-таки її коронні страви - чаї різних сортів і солодке варення!

 

Совунья не може сидіти без діла, а якщо справ немає, то вона їх обов'язково придумає. Якщо настрій друзів на нулі, то наша сова швиденько його підніме (як, наприклад, в серії "Фанерне сонце").

 

Її улюблений вид спорту - лижі, іноді подумує і про сноуборд. І навіть якщо на пагорбах немає снігу, вона з легкістю буде кататися на зеленій траві. У Совуньї особливий стиль. Смішарики називають її - шик сезону! У кого ще будуть дві лижі різного кольору або, наприклад, милий фартух із зображенням ромашки!

 

Будиночок спортсменки перебуває на найвищому пагорбі (а як без цього, якщо скотитися на лижах можна навіть з дверей будиночка?). З одного боку, її кімнати схожі на комори. Ще б! Тут все заставлено банками з варенням, пляшечками з чудодійними настоями! З іншого боку, може здатися, що будиночок забитий якимось мотлохом. Але це не так! І крісло-гойдалка, і прасувальна дошка, протягнуті мотузки з сушеними грибами - все має своє певне місце в будинку і утримується в ідеальному порядку! Адже наша Совунья - дуже раціональна.

 

А взагалі, якщо придивитися, то можна зрозуміти - наша Совунья - майстер на всі руки! Вона і спортсменка, і чудовий кухар, і дивовижний доктор - і все в одній особі!