Пін
пін

День Народження - 9 серпня. Улюблена гра - конструктор. За знаком зодіаку - Лев. Улюблений вид спорту - літати на літаку.

 

Він з купи металу може зібрати все, що завгодно, і це "все, що завгодно" буде як завгодно працювати. Результат передбачити практично неможливо. Але для Піна головне не результат, а процес. Не можна не оцінити по достоїнству його геніальні винаходи: підводний човен (у серії "Баласт") або літак (у серії "Польоти уві сні і наяву")!

 

Саме завдяки Піну і його залізним конструкціям Смішарики знаходять неймовірні й цікаві пригоди, які так любить Крош.

 

Пін - іноземець, тому й говорить він з помітним нордичним акцентом. Наш геній стриманий в емоціях, манерний і педантичний навіть у дрібницях. Даремно говорити не любить, вважає, що якщо сказав слово, то обов'язково до місця.

 

Мало спить, а багато робить. Дуже чуйний і добрий, завжди готовий допомогти другу, навіть якщо йому потрібно зробити залізну няню.
Пін з ряду тих смішариків, який вчиться на своїх помилках. Реаліст. Захоплюється фізикою, читає виключно технічну літературу, рідко робить винятки.

 

У нашого генія єдиного є в будинку ліфт, який він сам і сконструював. Його м'яке затишне ліжко знаходиться в холодильнику, де також знаходиться і лампа - спеціально для читання перед сном. Його будиночок схожий на гараж або склад залізних запчастин. Тут є все, що може знадобитися для нових оригінальних ідей Піна. Колекціонує гайкові ключі - у нього їх безліч, різного розміру та призначення.

 

Мрія Піна - зробити побут смішариків комфортним. Він, можна сказати, дитя машинної революції. Він буде творити і винаходити, працювати і працювати, і коли-небудь прославиться за саме великий винахід у світовій історії! Одне з його творінь явно заслуговує премії (щонайменше нобелівської з фізики ) - оцініть його в серії "Енергія хропіння"!