Нюша

 

День народження - 13 липня. Її улюблена квітка - ромашка. За знаком зодіаку - Рак. Улюблена казка - "Попелюшка".
Нюша, як будь-яка дівчинка, вірить, що незабаром навчиться бути майстерною господинею і справжньою берегинею вогнища. Наша красуня дружелюбна і привітна, готова завжди прийти на допомогу всім своїм друзям. Вміє співчувати, у неї ніжна і ранима душа. Іноді вчиться на радах доброї Совуньї, але іноді і на своїх помилках.

 

Нюша дуже довірлива. Вона володіє прекрасним смаком, наділена уявою. Наша принцеса - мрійниця, але вона дуже завзята у своїх цілях. Часто домагається свого (наприклад, в серії "Як стати зіркою?"). Риси її характеру - чуттєвість, відвертість і обдарованість. Наша Нюша - улюблениця не тільки всіх глядачів, а й усіх смішариків!

 

Мріє про велику, світлу і чисту любов, перебуває в постійному пошуку свого героя (в цьому можна переконається, якщо подивитися серію "Принц для Нюши").

Нюша нерідко захоплюється всіма одразу, але їй це простимо - хто ж відмовиться від уваги такої красуні? Нюша хоче знайти такого героя, в якому б втілювалися всі її мрії одночасно.

 

Обожнює отримувати подарунки, особливо незвичайні, красиві речі. Але красуня не вимоглива, їй завжди було важливіше увагу друзів. Смешарики це дуже цінують, саме тому хочуть зробити для неї по можливості всі (наприклад, знайти кактус серед пустелі на її День Народження) .
Нюшка любить затишок і тепло, особливо в своєму будинку. Її улюблений колір - рожевий. Вона дуже любить порядок, всі речі тримає на своїх місцях. Обожнює музику, сама грає на роялі, який допомогли притягти Смішарики.

 

Як будь-яка дівчинка, Нюша зачитується глянцевими журналами. У неї вдома їх ціла стопка! Нюша вміє гідно оцінити все прекрасне, тому й сама до цього прагне.

Рожева мрія нашої красуні - стати знаменитою. Вдома в неї мільйон заколочок, гребінців, одягу та косметики. Але наша Нюша і без того принцеса, дуже яскрава особистість! Її мрія обов'язково збудеться, адже все, у що щиро віриш (а головне - докладаєш до цього масу зусиль) неодмінно станеться!