Лосяш

 

День Народження - 25 травня. Улюблене сузір'я - Велика Ведмедиця. За знаком зодіаку - близнюки. Улюблений рід занять - читання.

 

Астролог. Любить погойдатися в гамаку з хорошою книжкою, але при цьому не забуває дивитися за рухом зірок і передбачати майбутнє. Його юні приятелі розуміють поки ще не все, що він говорить, але Лосяш це виправить! Трохи підбадьорливих слів, пара хороших пророкувань - і всі будуть задоволені (як це трапилося в серії "Подарунок долі").

 

Наш філософ вміє пророкувати не тільки майбутнє, а й погоду. Не завжди, звичайно, він дає точні прогнози, але де не бувають похибки?

 

Будиночок Лосяша ховається під тінню густого лісу на ясній галявині. Його кімнати - зали всесвітньої бібліотеки! Тут є, напевно, все, що може зацікавити справжнього любителя книг! Стелажі з літературою підносяться до самої стелі, але Лосяш настільки добре знає кожну полицю, що завжди знає, де що лежить!

 

Вчений. Дуже дисциплінований і організований. Для будь-якого етапу життя (і навіть зовсім коротких термінів часом) біля Лосяша складений чіткий грамотний план дій, за яким він і живе.

 

Справжній оратор, його мова завжди підпорядковується логіці. Так само, як і Пін - реаліст. Але майбутнє не завжди його хвилює більше, ніж сьогодення.
Лосяш цілком може дати волю своїм емоціям і почуттям і веселитися з усіма Смішариками! До різного роду пригодам ставиться з побоюванням, але куди вже тут дінешся, якщо поруч - Крош!

 

Саме Лосяш - перший користувач Інтернету і комп'ютера. Вивчив всі можливі програми і навіть деякі з них придумав сам (наприклад, як у серії "Забута історія")! Новатор.

 

Досі намагається відучити себе від своєї шкідливої звички - їсть за читанням книг. Ясна річ, Лосяш читає дуже багато і, отже, така ж кількість бутербродів і поглинає! Але поки він не впадає у відчай і не засмучується. Наш мудрий філософ вивів свою теорію - від усього, що робиш, потрібно вміти отримувати задоволення!