Крош

За знаком зодіаку - козеріг. Улюблене заняття - стрибки куди-завгодно. День Народження - 29 грудня. Улюблене слово - ялинки - голки.

 

Відмінна особливість Кроша - вміння з будь-якої події робити свято. Невгамовний, вічно переповнений оригінальними ідеями, Крош може легко знайти вихід з будь-якої ситуації. Сором'язливість і стриманість - не його риси характеру. Кожен раз Крош становить довгий список того, що йому потрібно обов'язково встигнути зробити за цілий рік. Але ніколи ще на листку з бігаючими рядками і стрибучими буквами були закреслені всі пункти: затій у нашого кролика куди більше, ніж часу! Мета Кроша - постійні пошуки пригод. Адже це так цікаво! Наприклад, знайти безцінний скарб, який заховали пірати, відшукати кактус рідкісної краси (і обов'язково в пустелі!) Або ж наздогнати промені проходящого осіннього сонця.

 

Його житло - це внутрішній світ Кроша, друга сторона його душі. Яскраві, барвисті кімнати, кольорові стіни і навіть двох'ярусне ліжко! У цьому затишному будиночку панує вселенський хаос. У вазі для цукерок можна виявити і морквину, і м'ячі для гольфу, і навіть старий щоденник. Але Крош легко орієнтується в своєму безладді і завжди знає, де що лежить. От якщо б все було навпаки, він би ніколи нічого не знайшов!

 

Кроша привертає все, що пов'язано з рухом. Вранці при сході сонця спортсмен вже на ногах... точніше на вухах - віджимається. Десять, а то й двадцять разів... ну а як же без водних процедур! А ввечері Крош намотує кола навколо дерев і заважає спати Їжачку. Адже щоб потім прийшов здоровий міцний сон, спочатку потрібно гарненько втомитися. Так, енергії у Кроша хоч відбавляй!

 

Наш кролик дуже чуйний. Щедрий, безкорисливий, готовий віддати останню сорочку (шарф або що-небудь ще). Ніколи не упускає шанс виконати заповітне бажання друзів.

 

Любить теплі посиденьки з гарячим чаєм, приготованим турботливою Совуньєю, і веселими розмовами. Обожнює гризти морквину і яблука, та й взагалі не проти підзарядити себе додатковою енергією.