Копатич

День Народження - 8 жовтня. Улюблена рослина - тільки що її посадив і ще не придумав назву. За знаком зодіаку - Терези. Улюблена гра - лото.

 

Саме Копатич вирощує найсолодшу морквину для Кроша і смачнючий соковиту вишню для пирогів Кар-Карича. Та й взагалі, наш добрий ведмедик забезпечує всіх смішариків свіжими овочами на цілу зиму!

 

Єдине, що може розлютити цього веселого ведмедя - це бур'яни, які завжди норовлять потрапити в його сад і зелені гусениці, які товстіють виключно за рахунок вирощених Копатич овочів! Але Смішарики завжди готові прийти найкращому другові на допомогу (як це було, наприклад , в серії "Некультурний").

 

Огородник любить слухати радіо, особливо, якщо передачі присвячені садівникам - любителям. Краща ранкова гімнастика для Копатича - прополка рядів, а найкращий подарунок - хороший город.

 

Любить сам винаходити і вирощувати нові види рослин і овочів. А зовсім недавно нашу ведмедеві вдалося виростити на своєму городі гігантського жовтого гарбуза! Свій навколишній світ ласкаво називає "матінка-природа". Адже хто, як не Копатич може гідно оцінити дари, які підносить йому родюча земля!

 

Скромний, трохи боязкий городник раніше всіх смішариків встає і раніше всіх лягає. Найбільше любить робити добрі вчинки, іноді навіть сам цього не помічаючи (як наприклад у серії "Енергія хропіння").

 

Будиночок Копатича схожий на овочевий магазин. Ящики з помідорами, огірками, соковитими яблуками акуратно виставлені в ряди, і будь-хто може поласувати, як захоче. Найдобріший ведмедик ніколи нікому не відмовляє!

 

Копатич дуже багато трудиться, втомлюється, але він точно знає, що він один може забезпечити продуктами смішариків, а відпочити він завжди встигне. Адже, як і будь ведмідь, наш городник впаде в сплячку взимку!