Кар-Карич

День Народження - 3 березня. Улюблена страва - вишневий пиріг. За знаком зодіаку - Риба. Улюблений артист - Ігор Дмитрієв.

 

Його минуле - це велика таємниця, яку він, втім, готовий відкрити... якщо згадає подробиці (як у серії «Забута історія»). Розсудливий, розумний ворон, якого важко збити з пантелику. Уже Совунья навіть намагалася змусити його займатися спортом, робити фізичні вправи - не вийшло. Кар-Карич впевнений, що жити потрібно в своє задоволення, ні в чому собі не відмовляти.

 

Консерватор. На різного роду нововведення дивиться з підозрою. Мудрець переконаний (і в цьому він правий), що живе спілкування набагато краще "спілкування на відстані" (дивися про це в серії "Телеграф"). Завжди готовий прийти на допомогу і виручити друзів з біди.

 

Прекрасно грає на роялі. Дає приватні уроки музики Нюше і уроки співу Барашу. Кар-Карич впевнений, що якщо прагнути до чого-небудь, то це обов'язково відбудеться (як, наприклад, в серії "Ля").

 

Дуже товариський, ніколи не приховує своїх почуттів. А навіщо приховувати, якщо всі емоції позитивні?

Кар-Карич живе у своєму світі ностальгії. Тому він любить слухати музику, класичну, оркестрову. Його часто "мучать" спогади. В арсеналі ворона тисячі забавних, захоплюючих і повчальних історій, якими він завжди готовий поділитися зі Смішариками.


Здається, що його будинок сам по собі зберігає якусь таємницю. Ця "фортеця" дуже схожа на музей Кар-Карича. На стінах висить безліч фотографій в акуратних дубових рамках. Кожна картина, кожна книга, кожна дрібничка в його будинку пов'язана з історією життя ворона. З особливою тремтливістю Кар-Карич
відноситься до тих вечорів, коли на вулиці йде сильний дощ ... він включає плейер і занурюється в прекрасний світ музики. І нехай за вікном сиро й холодно, зате в будинку панує затишок і спокій, а у великому каміні ніколи не згасає полум'я жаркого вогню.

 

Наш мудрець також любить влаштовувати посиденьки з Совуньєю. За звичаєм вони сидять в кріслі - гойдалці, обмінюються досвідом, згадують минулі часи і п'ють гарячий липовий чай. Хто, як не Кар-Карич, може гідно оцінити користь приємного напою, приготованого Совуньєю?

 

Смешарики обожнюють свого ворона - дідуся і вважають, що він - справжня душа будь-якої компанії, тому що Кар-Карич готовий жити не лише своїм минулим, а й своїм справжнім!