Їжачок

 

За знаком зодіаку - Водолій. Улюблена книга - фотоальбом. День Народження - 14 лютого. Улюблене слово - раритет.
Розсудливий і дуже начитаний, Їжачок йде по життю з високо піднятою головою. Шкідливих звичок практично не має. Часто доводиться виплутуватися зі складних ситуацій, в які потрапляє завдяки Крошу.

 

Гідно може оцінити високі мистецтва та унікальні рідкості, тому що сам він - колекціонер. М'якосердий, чуйний, наш колючий приятель ніколи не посоромиться запитати поради у друзів (особливо у мудрих Совунья і Кар- Карича). Любить все прекрасне і колюче (особливо кактуси).

 

Живить особливі почуття до однієї таємничої незнайомки. Прекрасний співрозмовник, якщо йому вдається вставити хоч слово в нескінченну балаканину Кроша.
Їжачок володіє мистецтвом вирішити будь-які розбіжності і відновлювати взаєморозуміння між друзями. Можна сказати, що він "дипломат".

 

Його будиночок - його фортеця. Акуратність, порядок і чистота панують в замку Їжачка. Кожна дрібничка нашого флегматика займе тут своє певне колекційне місце. У конфетніцах будуть лежати тільки цукерки, на підвіконнях - кактуси, а на книжкових полицях - лише книги (причому розкладені вони строго за алфавітним порядком або за розміром).

 

Носить окуляри. Розумний, володіє високим інтелектом, справжній джентльмен. Любить цукерки та яблука не менше, ніж його приятель Крош. Приділяє увагу будь-якої дрібниці . Для свого віку - вельми розсудливий смішарик. Рідко дає волю своїм емоціям, якщо мова не йде про порятунок друга або про дорогоцінні колекції. Їжачок веде щоденник, куди старанно записує (рівним і чітким почерком) свої плани на день, місяць, рік. Чітко слідує кожному пункту і дуже засмучується, коли не встигає щось виконати.

 

Любить проводити вечори в компанії друзів, відзначаючи чергові події століття. Обожнює тривалі прогулянки на природі, цінує і любить красу свого надзвичайно мальовничого краю. Хоч Їжачка і не можна назвати філософом, але він любить поміркувати, стежити за ходом своєї думки. Трохи скритний і не так легкий на підйом, як Крош, але всім помітно, що Їжачок і сам обожнює шукати пригоди. Адже це все-таки здорово! Любить гороскопи, складені Лосяшем, чітко виконує поради зірок. Саме Їжачку Крош довіряє найпотаємніші таємниці, він знає, що наш колючий друг їх ніколи не видасть. Їжачок вважає, що у кожного Смішарика повинна бути мета в житті і потрібно докласти багато зусиль, щоб її досягти.