Бараш

 День Народження - 29 квітня. Улюблена їжа - торт. За знаком зодіаку - тілець. Улюблена книга - "Маленький принц" (там теж є зоряний баранчик).

 

Незважаючи на те, що Бараш дуже тихий і врівноважений, він - справжній друг і душа компанії. Наш поет нерідко підставляє плече тим, кому потрібно виплакатися (хоча нерідко потребує цього сам). Адже тільки справжній лірик може черпати натхнення в смутку й печалі. Бараш любить усамітнення і самотність, але зовсім не проти погратися в галасливій компанії.

 

Творіння Бараша заслуговують вищої похвали - справжній майстер слова! Найголовніше для нашого романтика - зловити осяяння за хвіст або провести вечір з музою, і тоді вже точно з'являється нове геніальне творіння!

 

Наш Бараш дуже цілеспрямована, завжди домагається виконання поставленого перед ним завдання! Цінує високі мистецтва. Крім того, що Бараш вигадує вірші, він ще й захоплюється музикою (про це ти можеш дізнатися, якщо подивишся серію "Ля").

 

Трохи уразливий, але завжди легко йде на компроміс (наприклад, як у серії «Хто перший?"). Бараш часто живе у світі спогадів. Кожна дрібничка в його будинку зберігає цікаву таємницю.

 

Романтик. Буде тримати в своєму кам'яному замку все, що пов'язано з історією його життя. І нехай Смешарики не завжди розуміють його, головне - він сам буде знати, яке місце в серці займатимуть гаряче улюблені речі.

 

Як справжній поет, Бараш вміє бачити красу у всіх оточуючих його предметах. Його улюблена пора - осінь... коли в небі плавно кружляють золоті листя і нарешті можна відкрити свою улюблену парасольку.

 

Головне - зрозуміти, що Бараш - це Смішарик настрою, від якого залежить його самопочуття. Щоб боротися з природного сонливістю, поет п'є спеціальний краплі з лікарських рослин, які приготувала турботлива Совунья.

 

Жодне свято не обходиться без Бараша. Творчий геній читає вірші, римою декламує причину, по якій всі зібралися, придумує забавні поздоровлення, загалом, робить життя всіх смішариків веселіше!

А найголовніше - природна чарівність Бараша підкорює не тільки серця всіх глядачів, а й усіх смішариків теж!