Малішарики всі серії підряд

Малішарики (із російської мови "Малышарики") - це новий російський мультфільм для діток від 0 до 4 років. Кожна серія триває 5 хвилин. Персонажі Малішариків виглядають як відомі всім Смішарики, тільки у вигляді малюків.

 

Графічне зображення персонажів і елементів свідомо вибрано дуже простим - діти легко сприймають образи і навіть можуть їх намалювати. Проект виконаний в ніжних тонах з урахуванням рекомендацій дитячих психологів.

 

Кожен день Нюшенька, Крошік, Лосяша, Їжачок, Барашик та інші мешканці цього світу роблять для себе нові відкриття, які допомагають їм пізнавати навколишній їхній світ. Адже вони є ще юними і нетямущими діточками, а навколо них знаходиться стільки дивовижних предметів і невідомих їм явищ, які притягують до себе немов магнітом. Тому вони намагаються отримувати нові корисні для себе знання, причому роблячи це у формі веселих і захоплюючих ігор.


Тут Малішарики дізнаються про властивості різноманітних предметів. Вони вчаться розрізняти їх між собою за вагою, формою, що має форми різних геометричних фігур, розміром, довжиною і матеріалу, з якого вони виготовлені. Вони дізнаються про такий важливий понятті як дружба і навіщо вона необхідна. Крім того Малішарики познайомляться зі значенням слова «компроміс» і спробують застосувати його на практиці...