Смішарики. Легенда про золотого дракона

Смішарики дуже веселі мультяшні тварини. У них завжди відбуваються дуже багато пригод, і ось нова пригода "Смішарики. Легенда про золотого дракона" прем'єра якого відбудеться 17 березня 2016 року. Найголовніший герой це Бараш який потрапляє в якусь халепу. Лосяш винаходить машину, на якій всі Смешарики відправляються в подорож. Але раптово машина ламається, наші герої приземляються на парашуті в самі хащі джунглів...

 

Смішарики знову на широкому екрані! Смішарики з'явилися на російському телебаченні більше десяти років тому. За цей час було створено сотні епізодів і безліч додаткових телевізійних програм за участю цих кумедних істот. Мультфільм був переведений на 15 мов, а транслюють його в 60 країнах. І ось зараз ми, нарешті, дочекалися повнометражну версію. Втім, вона буде не першою у творців «Смішариків». У 2011 році ми вже насолоджувалися веселими пригодами Кроша, Їжачка, Лосяша та інших героїв в повнометражному мультфільмі. Варто відзначити, "Смішарики. Початок" вдався. Чого ж варто чекати від нової роботи Дениса Чернова? - оповідає про події, які відбулися до вже показаних раніше епізодів. Це досить цікаво, оскільки допомагає відкрити улюблених героїв з нового боку.

Про що ж нам повідають у новій повнометражці "Смішарики. Легенда про золотого драконіа"? Дія мультфільму розгортається все в тій же казковій країні, яка відокремлена морем від Великої землі. Однак цього разу на нас чекає захоплююча подорож, яка нікому не дасть занудьгувати. Нові землі - а значить, нові таємниці та загадки, які доведеться розгадати героям Крошу, Їжачку, Бараш і іншим - і нові перешкоди, які необхідно буде подолати. Що ж очікує наших героїв в новому мультфільмі? Бараш - дуже тонка ранима натура, отримує можливість, нарешті, позбутися від сором'язливості, яка більше заважає в житті, ніж допомагає. На допомогу другові приходить Лосяш з його новим винаходом. Воно повинно змусити його повірити в свої сили і створити такий собі "покращений варіант" Бараша. Однак все йде зовсім не так, як передбачалося. І Бараш в результаті потрапляє в чуже тіло. Тепер друзі всіма силами намагаються допомогти своєму товаришу, який потрапив у біду. Безумовно, подивитися варто. Адже це не тільки смішні пригоди забавних героїв, це ще й історія про справжню дружбу, з якої багато корисних висновків можуть зробити не тільки діти, а й дорослі.