Онлайн ігри Смішарики


Хочете грати в ігри Смішарики, щоб ваші діти росли розумними, допитливими, кмітливими, миролюбними і не агресивними? Тоді познайомте їх з захоплюючими іграми, створеними за мотивами популярного мультиплікаційного серіалу «Смішарики». Це, мабуть, найкращий гуманітарний проект для дітей. В іграх з смішариками ніхто ні в кого не стріляє, симпатичні персонажі просто змагаються один з одним у спритності, швидкості і винахідливості. Є тут і гри на розвиток логічних здібностей, уміння швидко знаходити правильне рішення, що дозволяє досягти мети найбільш ефективно і за короткий проміжок часу. Яскравий, веселий дизайн піднімає настрій і приносить справжнє задоволення гри в «Вулики», «Гонки», «Бросайку», «Футбол», «Догонялки» та інші не менш цікаві ігри. Кожен може вибрати те, що йому більше сподобається. Перехід з однієї гри в іншу дозволяє уникнути одноманітності. Зі Смішариками ніколи не буває нудно. Причому грати в ці ігри припаде до душі не лише дітям, а й дорослим. Це заняття дає можливість розслабитися після трудового дня і одночасно поспілкуватися з дітьми. Різноманітніть своє дозвілля чудовими іграми зі світу смішариків. 

Бросайка

бросайка

Гра "Смішарики - Бросайка" оповідає про один сонячномий день, коли смішарики зібралися покидати м'ячик. Але налетів порив вітру і забрав м'ячик. І що б не закінчувати гру веселі смішарики почали перекидатися всім, що потрапило під руку.

Тетріс Піна

Захоплююча гра у вигляді тетрісу за мотивами мультфільму Смішарики. Вам необхідно вибудовувати кульки так, щоб між ними не було прогалин, якщо у вас все вийде, то лінія зникне.

Футбол

Лосяш з Копатич дуже люблять футбол і вирішили провести товариський матч за участю всіх смішариків. Ваше завдання взяти на себе управління однієї з команд і привести її до перемоги.

Кульки

Захоплююча гра головоломка за мотивами популярного мультсеріалу Смішарики. Вам необхідно набрати якомога більше очок. Для цього потрібно клацати по групі куль з двох або більше кульок одного кольору. 

Морозко

Прийшла зима, на вулиці страшний мороз, а Крош і Їжачок сидять вдома, і вирішують пограти зі сніжинками на вікнах. Ваше завдання повністю очистити вікно від сніжинок.

Подарунки

Їжачок і Крош до свята восьмого березня вирішили роздобути подарунки для Совуньї і Нюші. Ваше завдання - допомогти нашим веселим друзям дістати якомога більше подарунків.

Кульки потефон

Пін змайстрував для Кар-Карича чудовий патефон, який здатний стріляти шестикутниками різних кольорів. Ваше завдання - вистрілювати ними таким чином, щоб збиралися лінії з трьох каменів одного кольору. 

Погоня няні

Їжачок і Крош до свята восьмого березня вирішили роздобути подарунки для Совуньї і Нюші. Ваше завдання - допомогти нашим веселим друзям дістати якомога більше подарунків.

Катапульта

Настала зима і смішарики вийшли попустувати, вони стали стрибати в замети за допомогою катапульти. Ваше завдання запустити Смішарика якнайдалі.

Їжачок збирає урожай

Совунья попросила їжачка зібрати якомога більше грибів і овочів на зиму. Ваше завдання допомогти йому в цій нелегкій справі.

Догонялки

Смешарики зібралися на лузі і вирішили пограти в догонялки. Вам необхідно вибрати вподобаного героя. 

Черв'як

Цікава розвиваюча гра для дітей, які тільки почали вчити додавання і віднімання. Гра нагадує легендарну змійку, тільки головним героєм в ній виступає черв'ячок.