Смішарики - Азбука здоров'я - дивитися онлайн всі серії підряд

 

Азбука здоров'я від смішариків об'єднує невеликі за тривалістю, але повчальні мультфільми. Історії з даного циклу доступні для всіх, але особливу радість і захоплення вони викличуть у маленьких глядачів. Мультиплікаційні герої в доступній формі розкажуть про важливі закони і правила зміцнення здоров'я.

 

Переглядаючи цікаві історії, підготовлені режисером Олексієм Горбуновим, хлопці відкриють для себе багато корисного. Вони дізнаються про процедуру загартовування, про важливість дотримання гігієнічних вимог, правильного харчування і спортивного режиму, а також про те, що потрібно займатися ранковою зарядкою і т.д. Маленьких глядачам розкажуть про те, чим може загрожувати недотримання даних правил.

 

Забавні смішарики стануть улюбленими героями у дітей, які ще з ними незнайомі. Переглядаючи мультфільм, від Їжачка, Кроша, Копатича та інших героїв діти дізнаються, як можна впоратися зі своїми шкідливими звичками. На прикладі мультиплікаційних звіряток в серіалі зроблений акцент на формуванні правильного ставлення у дітей до свого здоров'я, яке повинні закласти батьки з самого раннього віку.

Захоплюючі історії про Смешариках дивитися онлайн можна прямо зараз!

Список серій мультфільму Смішарики Азбука здоров'я:
Копатич і останній бочонок меду
Рояльні навантаження
Скажи мікробам НІ!
Якщо хочеш бути здоровим
Гіркий смак справедливості
Кому потрібна зарядка
Особиста гігієна
Бути здоровим - здорово!
Руки
Нерівні умови
Розпорядок
Всі встигнути
Нездоровий рекорд
Повітря для натхнення
Економія часу