Смішарики - Азбука доброзичливості - дивитися онлайн всі серії підряд

 

Творці мультиплікаційного серіалу "Смішарики" підготували ще один цикл повчальних історій для малюків. Азбука доброзичливості складається з декількох захоплюючий історій, спрямованих на правильне виховання дітей. Її сюжетна лінія побудована на прислів'ях.

 

Кожен окремий ролик, незважаючи на невелику тривалість, вчить хлопців доброму відношенню і чомусь корисному. Переглядаючи один мультфільм за іншим, у дітей сформуються ціла скарбничка знань про хороші і добрі вчинки. Вони будуть знати, що будь-яку конфліктну ситуацію можна спокійно вирішити. Улюблені герої розкажуть про те, що добре ставлення до оточуючих людей - це краще за будь який подвиг.

 

Якщо Ви вже заводили розмови зі своєю дитиною про те, що потрібно вміти поступатися, що сваритися і лаятися недобре, що кожен має право робити свій вибір, що потрібно вміти чути і слухати співрозмовника, то смішарики ще раз у доступній формі нагадають про ці важливі правила. А якщо ж Вам ще не доводилося заводити такі розмови з дітьми, то соціальні ролики з Абетки доброзичливості допоможуть закласти потрібні знання, які дитина швидко засвоїть.
Повчальні історії про Смішариків дивитися онлайн можна в будь-який зручний час!

Список серій мультфільму Смішарики Азбука доброзичливості:
Хто кому?
Муха - не черв'як
Подвиг
Чугунок не грає
Мораль
Пори року