Смішарики - Азбука безпеки - дивитися онлайн всі серії підряд

 

Творці мультиплікаційного серіалу "Смішарики" підготували ще один цикл повчальних історій для малюків. Азбука доброзичливості складається з декількох захоплюючий історій, спрямованих на правильне виховання дітей. Її сюжетна лінія побудована на прислів'ях.

 

Азбука безпеки «Чому працює світлофор? », «Як це, ходити по зебрі? », «Яка машина найстрашніша? » - Питання, відповіді на які зможуть навчити дітей бути обачними на дорозі, не відволікатися, вміти зосередитися в критичній ситуації. І найцікавіше, що відповіді на них можна отримати, подивившись мультфільм. Забавні герої Смешарики в циклі серій «Абетка безпеки» на цікавих прикладах розповідають дітям про дуже важливі речі. У циклі більше 30 серій, з них дитина дізнається про правила поведінки на дорозі, як вести себе на кораблі і в метро, куди дзвонити, якщо почалася пожежа. Дуже цікавий «зимовий» цикл серій «Абетки безпеки». У них йдеться про зиму і небезпеки, пов'язані з нею: тонкий лід на водоймах, небезпека промерзнути і застудитися. Також із серій малюк дізнається, що значать більшість дорожніх знаків і які є спецавтомобілі.

 

Довжина кожної серії близько двох хвилин, однак у ній повністю розкривається відповідь на конкретне запитання. Мультсеріал стане корисним для перегляду разом з батьками, щоб дитина мала можливість проаналізувати побачене і отримати відповіді на додаткові запитання. І найголовніше - Вам не доведеться чекати серії по телебаченню, адже всі серії можна дивитися онлайн.

Список серій мультфільму Смішарики Азбука безпеки:
Світлофор
Пішохідна Зебра
Найстрашніша машина
Гармонія світлофора
Метро
Танцюючі чоловічки
Миготливі чоловічки
Гасіння електроприладів 1
Гасіння електроприладів 2
За бортом
Ігри з вогнем
Некультурні автомобілі
Небезпечні бурульки
Гонки з перешкодами
Де кататися?
Хто швидше?
Небезпечні іграшки
Як не замерзнути в холоди
Найтепліше, ще тепліше
Нетерплячі водії
На тонкому льоду
Невеселі петарди
Місце для купання
Мотоциклетні правила
Недитячий знак
На зупинці
В автобусі
Пристебніть ремені
Прикордонна територія
Зебри в місті!
Безпечне місце
Автомобілі спеціального призначен